"Egyenes út a jogosítványhoz!"

AZ ISKOLÁNKRÓL

A Bazsó-Csabai Autósiskola  "AM" ,"A" és "B"-kategóriás járművezetői jogosítvány megszerzéséhez szükséges felkészítő tanfolyamokat szervez teljes körű ügyintézéssel. Tanfolyamaink online is végezhetőek -  akár egyéni konzultációval - vagy kis létszámú csoportokban, családias hangulatban. Szolid árakkal, tapasztalt, türelmes, képzett és elhivatott oktatókkal várjuk leendő tanulóinkat. Iskolánk az oktatás minőségére helyezi a hangsúlyt. Mivel nálunk a türelem nem pusztán reklámszöveg, ezért véletlenül sem fordulhat elő, hogy türelmetlen, goromba, nem hozzáértő oktatót kap, mert oktatóink több évtizedes személyes és szakmai kapcsolattal, gyakorlattal végzik e tevékenységet.

Szakoktató

Bazsó Imre Csaba

Már gyermekkoromban beleszerettem a járművek világába, 14 éves koromban kezdtem szelni az utakat segédmotor-kerékpárral. Ezután a következő 30 évben valamennyi kategóriára vonatkozólag megszereztem a vezető engedélyt és hétköznapjaim jelentős részét a közúti forgalomban töltöttem.

Több millió km-t levezettem balesetmentesen, különböző típusú motorkerékpárokkal, személyautókkal, pótkocsis teherautókkal, nyerges vontatókkal, ezáltal széleskörű vezetési rutint szerezve.

1997 óta gépjárművezető szakoktatóként tanulóimnak lehetőséget biztosítok az intenzív gyakorlásra, hogy a jogosítványt gyorsan, mihamarabb megkapják.

A Magyar Autóklub 2016-ban az év szakoktatójának választott.

Egy jogosítvány megszerzése nagyon felelősségteljes, komoly elhatározás. Nagy teher a családnak, és a jelöltnek. Ezt egy életben egyszer kell lelkiismeretesen megtanulni, elvégezni, és egy életen át lehet alkalmazni.

Az autóban eltöltött idő egy része lehet problémákkal teljes, könnyekkel teli, de lehet vidám, önbizalmat adó öröm autózás is. A cél mindig a sikeres vizsga, és azt követő helytállás a közlekedésben.

Azonban szakoktatóként szomorúan tapasztalom, hogy a vezetői engedély megszerzése után sajnos sokaknak problémát okoz a biztonságos, magabiztos önálló vezetés, legyen szó gyermekeik logisztikájáról, napi bevásárlásról vagy munkába járásról.

Célom ezért az is, hogy a megszerzett tapasztalataimat és tudásomat a még bizonytalan jogosítvánnyal rendelkezők magabiztos, biztonságos vezetőkké válására, forgalomba segítésére is fordítsam, hiszen az egészségünk, gyermekeink, családunk épsége a legnagyobb értékünk!

bazsocsabai.autosiskola@gmail.com